Дзержинський суд розглянув позив Юрія Милобога на комунальну газету «Червоний Гірник»

Главное фото новости
Фото: 112.ua
1kr.ua
Юрій Милобог, кандидат на посаду мера Кривого Рогу, подав позив до суду на комунальну газету «Червоний Гірник».

Нагадаємо, Милобогові відмовили у публікації, зажадавши «привести агітаційний матеріал у відповідність» до законів «Про місцеві вибори», «Про інформацію», «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні».

Так, в суботу, 14 листопада, відбулося засідання у Дзержинському суді Кривого Рогу по вказанній адміністративній справі.

Відповідно рішення суду дії редакції «Червоного гірника» щодо відмови кандидату на посаду міського голови Юрію Милобогу в публікації матеріалу передвиборчої агітації визнано незаконними та такими, що суперечать ч. 1 ст. 57 Закону «Про місцеві вибори». Стаття стосується рівних умов та можливостей для кандидатів.

Слід відзначити, що відповідно до ч.5 ст.177 КАС України судові рішення за наслідками розгляду справ визначенними статтями 172-175 цього Кодексу можуть бути оскаржені в апеляційному порядку у дводенний строк з дня їх проголошення.

Так, в Дніпропетровському апеляційному адміністративному суді відбулося слухання справи про визнання дій відповідача комунальної газети «Червоний Гірник» про відмову в публікації агітаційного матеріалу Ю. Милобога, кандидата на посаду міського голови Кривого Рогу незаконними. Відповідач на засідання не з'явився. Суд першої інстанції задовольнив вимогу позивача.

Апелянт заперечив, що агітація Милобога зазіхає на права іншого кандидата і містить неправдиву негативну інформацію, а також агітація має низький характер.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
31 мин

Все хорошо

04 : 35

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com