У Кривому Розі «замінували» ТЦ «Метро»: На місці працювали працівники Криворізького відділку поліції

Главное фото новости
Фото: wikimapia.org
1kr.ua
Сьогодні, 15 листопада, об 11:25 годині до Криворізького відділу поліції ГУ Національної поліції в Дніпропетровській області надійшов дзвінок начальника служби безпеки ТЦ «Метро», який повідомив про те, що він отримав інформацію від Служби безпеки України, розташованій в м. Києві про можливі факти закладення в мережах торгівельних центрів «Метро» України вибухових речовин.

Про це повідомляє СЗГ КВП ГУНП в Дніпропетровській області.

«Слід відзначити, що інформація була саме про всі торгівельні центри «Метро» України, а не конкретно того, що розташований у м. Кривому Розі.

Так, начальнику служби безпеки ТЦ «Метро» в м. Кривому Розі надано вказівку провести планову перевірку приміщення ТЦ «Метро», розташованого за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Бикова, 31», -
відмітили в прес-службі Криворізького відділу поліції ГУ Національної поліції в Дніпропетровській області.

Тому з метою забезпечення охорони громадського порядку та проведення профілактичних заходів, і були викликані працівники поліції Криворізького відділу поліції.

До прибуття працівників поліції служба безпеки ТЦ «Метро», магазин не відчиняла та покупців до приміщення торгівельного центру не допускала, а тому працівники поліції не проводили евакуацію покупців та персоналу.

По прибуттю до місця проведення перевірки: ТЦ «Метро» м. Кривого Рогу, працівниками поліції, разом із кінологами та вибухотехніками була проведена профілактична перевірка, в ході якої вибухових речовин в приміщенні знайдено не було та торгівельний центр може працювати в звичному режимі.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
57 мин

Все хорошо

01 : 02

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com