Райдержадміністрації Дніпропетровщини переходять на ProZorro

Главное фото новости
Фото: www.gorod.dp.ua
Райдержадміністрації Дніпропетровщини переходять на систему електронних закупівель ProZorro. Представники районів побували в облдержадміністрації на спеціальному семінарі. Там їм розповіли, як користуватися системою. Вже з початку наступного року всі 22 РДА повністю переведуть покупку товарів і послуг у ProZorro. Про це повідомив радник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голик.

Семінар проходив жваво. Чиновники з усіх куточків області ставили безліч питань. І не дивно, адже з новою системою вони стикаються вперше. Радник голови ОДА Юрій Голик та представник ГО «Громадський контроль» Денис Селін, який допомагає впроваджувати ProZorro, давали роз'яснення та на реальних прикладах показували, як управлятися з електронними закупівлями.

«Всі державні закупівлі мають бути відкритими та прозорими. Тому ми перейшли на ProZorro і тепер долучаємо до системи райдержадміністрації. Це простий та доступний сучасний інструмент для всіх, хто прагне працювати чесно», - зазначив очільник Дніпропетровщини Валентин Резніченко.

В ОДА впевнені, складнощів з переходом в систему інтернет-торгів у районів не виникне: «Дніпропетровська облдержадміністрація і всі організації, які їй підпорядковані, перейшли на ProZorro за 3 місяці, - зазначив радник голови ОДА. - Як першовідкривачі, ми розбиралися, набивали гулі, вчилися на помилках. Своїм досвідом тепер ділимося з районними адміністраціями. Тому, думаю, за 2 місяці всі 22 РДА повністю переведуть свої закупівлі в систему. Складно тільки перші 2 тижні. Потім з нею легко і приємно працювати».

За попередніми оцінками, у наступного році райдержадміністрації закуплять через ProZorro товари та послуги приблизно на 500 млн. гривень. Можна собі уявити, яка буде економія. Зараз на Дніпропетровщині в системі ProZorro зареєстровано 3 тисячі лотів на 127 млн. гривень. Планова економія з цих торгів - приблизно 7,5 млн. На сьогодні завершено 379 торгів на 11,7 млн. гривень. Економія бюджетних коштів склала 1,58 млн.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Нет комментариев
Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях
Мы в Facebook

Общество