В рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху правоохоронці провели пізнавальні заняття зі студентами Кривого Рогу

Главное фото новости
Фото: Пресс-служба ГУ МВД Украины в Днепропетровской области
1kr.ua
Спілкування зі студентами докорінно відрізняється від занять зі школярами. Студенти - дорослі люди, які бачать ситуацію на вулицях міста, здатні її правильно оцінювати і робити вірні висновки.

Зокрема, більшість з них або вже отримали, або в найближчому майбутньому обов'язково отримають водійське посвідчення, тому дуже важливо, щоб вони розуміли, що потрібно бути дисциплінованими водіями та пішоходами.

Працівники поліції в рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху завітали до студентів Дніпропетровщини. Чергові профілактичні зустрічі-лекції пройшли в Криворізькому професійно гірничо-електромеханічному ліцеї та у Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі. На бесіду з правоохоронцями зібралися десятки студентів, які не тільки розуміють необхідність дотримання Правил дорожнього руху, але й готові поділитися з правоохоронцями своїми поглядами на забезпечення безпеки дорожнього руху.

На початку заходів працівники поліції розповіли присутнім про складну ситуацію, яка склалася в області з дитячим дорожньо-транспортним травматизмом. Особливу увагу студентів звернули на неухильне дотримання Правил усіма категоріями учасників дорожнього руху, а також на відповідальність за їх порушення. Саме в студентські роки багато юнаків і дівчат вперше отримують статус водія, однак через відсутність досвіду в керуванні часто стають учасниками дорожньо-транспортних пригод. Так само і в якості пішоходів, деякі неповнолітні забувають про існування Правил дорожнього руху, або ж вважаючи себе дорослими та досвідченими дозволяють собі їх порушувати.

Для наочного підтвердження низької культури поведінки на дорозі, студентам продемонстрували відеоролик про порушення неповнолітніми Правил дорожнього руху, які щоденно фіксують правоохоронці.

Бесіда проходила в формі діалогу, тому кожен бажаючий міг задати будь-яке питання і обговорити переглянутий фільм.

Працівники поліції вважають, що проведення подібних занять допоможе майбутнім водіям не тільки краще усвідомити важливість проблеми дорожньої безпеки, а й навчитися самостійно приймати рішення в екстреній дорожньої ситуації, не перекладаючи відповідальність на інших.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
2 час 47 мин

Все хорошо

09 : 18

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com