«Кривой Рог в лицах»: Якщо не створювати умови, нічого не вийде, - Юрій Милобог

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Він пройшов шлях від механізатора до науковця, волонтерського, громадського, природоохоронного та благодійного діяча. В спецпроекті «Кривой Рог в лицах» доцент кафедри зоології, фізіології та валеології КПІ ДВНЗ КНУ Юрій Валерійович Милобог.

Юрій Валерійович народився 12 квітня 1974 року в селі Нововолодимирівка Казанківського району Миколаївської області. Батьки Юрія звичайні селяни: батько працював зоотехніком, мати – бібліотекарем.

Після закінчення школи рік працював механізатором, а з 1992 по 1997 роки навчався у Криворізькому державному педагогічному інституті та отримав з відзнакою диплом за спеціальністю «Учитель біології та хімії». На другому курсі інституту захопився орнітологією. Після закінченні інституту вступив до аспірантури на кафедру ботаніки та екології Криворізького державного педагогічного інституту, яку закінчив у 2000 році.

Паралельно з науковою діяльністю з 2003 року працює на різних керівних посадах: начальник планово-економічного відділу ТОВ «Універсалпромсервіс», генеральний директор ТОВ «Фокстрот-ТБК», директор ТОВ «Дружба Люкс», директор ТОВ «Фауна Гранд».

З 2006 по 2012 рік основним місцем роботи є кафедра зоології Криворізького педагогічного інституту Державного вищого навчального закладу «Криворізький національний університет». У 2012 році захистив дисертацію в інституті зоології ім. І.І Шмальгаузена за спеціальністю зоологія та здобув вчене звання кандидата біологічних наук.

З 2004 року член Громадської природоохоронної організації «Українське товариство охорони птахів». З 2010 року голова ревізійної комісії цієї організації. У 2010 році організовує і очолює Лабораторію теоретичної та прикладної орнітології при КДПУ. Є засновником Українського центру дослідження хижих птахів.

Автор понад 50 наукових робіт. Один з авторів другого видання Червоної книги України. Один з авторів Червоної книги Дніпропетровської області.
Безпартійний.

У Юрія велика сім’я та троє дітей: донька і два сина. Донька – магістрант Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого». Старший син – ліцеїст Київського військового ліцею імені Івана Богуна, молодший – відвідує дитсадок.

«Перший Криворізький» дякує за надання місця зйомки Fashion-club МУРАВЕЙНИК


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город