Криворізькі школярі передали полоненим на Донбас теплі речі та харчі

Главное фото новости
Фото: Дніпропетровська ОДА
1kr.ua
Теплі речі та смаколики передала Криворізька школа №36 українським військовим, які потрапили в полон на Донбасі. До благородної справи приєдналися учні, батьки та вчителі. Разом лишень за два дні назбирали понад три десятки мішків. Куртки, кофти, чоботи, печиво, цукерки, домашні закрутки волонтери вже відвезли хлопцям до зони АТО.

Про те, що полоненим потрібна допомога, у 36-й школі дізналися від волонтерів, повідомила заступник директора навчального закладу Наталя Іваніца.

«Нам розповіли, що хлопці в легкому одязі, в шльопанцях на босих ногах – в чому їх взяли в полон влітку, в тому вони ходять й досі. Ми не зволікали – зібрали вантаж за два дні», - зазначила вона.

Для бійців передали теплий одяг: куртки, кофти, штани та чоботи, а ще - декілька бутелів води та цукор. Відправили і смачненьке – печиво, цукерки та домашню консервацію. Наталія Іваніца каже: була вражена, наскільки охоче відкликнулися учні та батьки.

«Люди віддавали, хто що може. Бабуся одного з учнів принесла печиво. Розповіла, що грошей на щось суттєвіше немає, але дуже хоче допомогти. Тому хоче передати для хлопців хоча б солоденьке, - розповіла вона. - Навіть коли вантаж був вже запакований та готовий до відправки, люди несли і несли речі та продукти. Передачку волонтери вже доставили до зони АТО».Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город