Криворізьким міським управлянням проводиться перевірка факту участі «псевдо міліціонерів» у врученні жителям міста повістки для мобілізації в зону АТО

Главное фото новости
Фото: ru.tsn.ua
1kr.ua
Криворізьким міським управлянням проводиться перевірка факту участі «псевдо міліціонерів» у врученні жителям міста повістки для мобілізації в зону АТО.

Вчора, 22 жовтня, в районі 129-го кварталу міста Кривого Рогу невстановлені чоловіки, переодягнені у міліцейський та військовий формений одяг вручали чоловічій половині жителів міста повістки для мобілізації в зону АТО.

Про це повідомляє прес-служба УВД Кривого Рогу.

Дане повідомлення та відео із зображенням невстановлених чоловіків, одягнених в міліцейський та військовий формений одяг, з’явилися в мережі Інтернет 22 жовтня 2015 року, особисто до правоохоронних органів міста Кривого Рогу із заявами про незаконні дії працівників міліції та військових за період 22 – 23 жовтня 2015 року ніхто не звертався.

Слід зазначити, що основними завданнями міліції є забезпечення особистої безпеки громадян, захист їх прав і свобод, законних інтересів, запобігання правопорушенням та їх припинення, охорона і забезпечення громадського порядку.

У зв’язку з чим, 23 жовтня 2015 року вищевказаний факт було внесено до журналу обліку заяв та повідомлень Криворізького міського управління ГУМВС України в Дніпропетровській області та на даний час проводиться перевірка щодо достовірності фактів, викладених в мережі Інтернет, встановлення осіб, які приймали участь у зазначених подіях, їх належності до правоохоронних органів та підстав для вручення повісток чоловічому населенню міста Кривого Рогу.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город