Малюнки криворізької школярки – найкращі в Україні

Главное фото новости
Фото: Дніпропетровська ОДА
1kr.ua
Школярка з Кривого Рогу Крістіна Бережна посіла перше місце у Всеукраїнській мистецькій акції «Мій Шевченко». З-поміж 4,5 тисячі малюнків, присвячених творчості письменника, роботу нашої 9-класниці визнали найкращою.

Дівчина малює вже шість років, займається цим професійно.

«Навчаюсь у художній школі, доводиться малювати різне, та найбільше мені подобаються композиції з людьми», – поділилася Крістіна.

Про всеукраїнський конкурс «Мій Шевченко» дізналася у школі, вирішила спробувати свої сили. До завдання підійшла творчо. Сама обрала поему для ілюстрацій: «У школі ми ще не проходили поему «Катерина» Тараса Шевченка. Але я прочитала її влітку, дуже сподобалась».

Потім Крістіна вирішила не просто проілюструвати поему, а створити власну рукописну книгу: «Щовечора протягом трьох тижнів я сідала за стіл: писала текст, виводила кожну букву. Вийшло близько 25 сторінок. Кожну прикрасила малюнками».

Перемогою у конкурсі дівчина задоволена. Це перші успіхи Крістіни всеукраїнського масштабу.

Конкурс «Мій Шевченко» проходить вже другий рік. Його організатори – Міністерство освіти і науки України, Національний центр «Мала академія наук України» та Національний музей Тараса Шевченка.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город