З початку року фахівці ПАТ «Криворіжгаз» виявили більше 5 тисяч порушень у роботі побутових газових приладів

Главное фото новости
Фото: youtube.com
1kr.ua
За 9 місяців 2015 року ПАТ «Криворіжгаз» під час проведення планового технічного обслуговування газового обладнання в помешканнях своїх клієнтів виявило більше 5 тисяч порушень у роботі побутових газових приладів, більшість яких вже ліквідовано.

З початку року ПАТ «Криворіжгаз» провело планове технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання більше 50 тисяч домоволодінь. Спеціалістами компанії зафіксовано більше 4 тисяч випадків самовільного втручання в системугазопостачання: заміну опалювальних апаратів, газових водопідігрівачів, газових плит, автоматики безпеки, перепідключення існуючих газових приладів за допомогою резино-тканевих шланг та металорукавів.

«Хочу в черговий раз нагадати криворіжцям, що переміщення та заміна газових приладів виконується спеціалістами ПАТ «Криворіжгаз» з урахуванням вимог нормативних документів та внесенням змін до технічної документації. Якщо споживач має намір залучити до виконання цих робіт іншу організацію, йому необхідно переконатися в тому, що вона має дозвіл, а після виконання робіт перевірити документи на підключення до системи газопостачання» - зазначила начальник виробничо-технічного управління Марина Терентьєва.

У ході перевірки проведено майже 700 відключень газових приладів через незадовільний технічний стан (зламані крани, деформовані пальники, зламані духові шафи тощо) та несправність автоматики безпеки. У шести випадках виявлено втручання та відсутність тяги у димових і вентиляційних каналах.

«При виявлені несправностей та порушень, що загрожують безпеці споживачів, відповідно до чинного законодавства, ми змушені відключати газові прилади або повністю помешкання від системи газопостачання. Усунення порушень не залежить від бажання споживача, і є обов'язковими, згідно з вимогами чинного законодавства» - говорить заступник головного інженера Володимир Спірін.
ПАТ «Криворіжгаз» проводить планово-технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання житлових будинків відповідно до затверджених графіків, які враховують нормативну періодичність проведення даних робіт. Якщо в помешканні встановлені лише газові плити, ПТО проводиться не рідше 1 разу на 3 роки, а у квартирах та будинках, в яких крім плити встановлені водонагрівачі, котли та інші газові прилади - щороку.

Довідка. Основною сферою діяльності ПАТ «Криворіжгаз» є транспортування природного газу. На сьогодні рівень газифікації міста складає 98%. Природний газ отримують майже 300 тисяч сімей та 1,5 тисяч підприємств, установ і організацій. Найбільшими споживачами є підприємства гірничо-металургійного комплексу: АрселорМіттал Кривий Ріг, підприємства групи МЕТІНВЕСТ, ЄВРАЗ СУХА БАЛКА. Обсяги транспортування складають біля 1,4 мільярдів кубометрів природного газу на рік. ПАТ «Криворіжгаз» входить до реєстру великих платників податку в Дніпропетровської області та щорічно сплачує до бюджетів різних рівнів більше 40 мільйонів гривень.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
51 мин

Все хорошо

01 : 32

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com