У Кривому Розі стартував набір воїнів АТО на безкоштовні IT-курси

Главное фото новости
Фото: hrreview.co.uk
1kr.ua
Безкоштовні комп'ютерні курси для учасників АТО відкриють і в Кривому Розі. У планах зробити два напрямки - базова комп'ютерна грамотність і так зване офісне програмування. Про це повідомили в Центрі допомоги учасникам АТО та членам їх сімей при Дніпропетровській облдержадміністрації.

Про проведення курсів в Кривому Розі керівництво Дніпропетровщини домовилося з Інститутом ділового адміністрування (ІДА). Набір учасників АТО на майбутні заняття вже розпочався.

Рівень знань бійців визначать тестуванням. Навчати будуть за двома напрямками. Малознайомих з цифровим світом підтягнуть у комп'ютерній грамотності - основах роботи з комп'ютером та Microsoft Office. Для досвідчених користувачів - програмування в Microsoft Excel і робота з базами даних: «Уміння швидко і якісно обробляти величезну кількість інформації - дуже затребувані для промислового міста, - пояснила старший викладач ІДА Ольга Боско. - Наше завдання дати учасникам АТО нові та корисні знання, допомогти їм адаптувалися в мирному житті і влаштуватися на хорошу роботу».

Заняття стартують, коли набереться потрібна кількість учнів. Одна група розрахована на 10-15 осіб.

Записатися на курси можна за телефоном старшого викладача ІДА Ольги Боско: 068 416 14 91.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город