У Кривому Розі відбувся міський родинний фестиваль «З любов’ю в кожне серце»

Главное фото новости
Фото: office-mix.com.ua
1kr.ua
У Центрально-Міському районі в позашкільному закладі «Зміна» відбувся III міський родинний фестиваль «З любов’ю в кожне серце». У День усиновлення, діти презентували свої таланти та уміння.

Цьогоріч у заході взяло участь більше 20 дітей, які виховуються у прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу та у родинах опікунів. На свято завітали прийомна сім’я з Апостолівського району та Донецької області.

У Кривому Розі створено 14 будинків сімейного типу та 53 прийомні родини. У них виховується 171 дитина. В цілому, сімейним вихованням охоплено 1695 дітлахів, які позбавлені батьківської опіки. Хлопці та дівчата оточені любов’ю і увагою, мають всі умови для інтелектуального і творчого розвитку.

Юні учасники виконували поетичні та музичні твори української і світової класики, а також сучасні композиції. На другому поверсі «Зміни» працювала виставка декоративно-ужиткового мистецтва. Свої роботи представили діти, які виховуються у 30 прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу та 3 опікунських родин.

Вперше на фестивалі пройшла виставка родинних короваїв. Прийомні сім’ї від кожного району міста гостинно запрошували учасників та гостей скуштувати саме їх коровай.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
1 час 0 мин

Все хорошо

04 : 13

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com