Криворізький Арт-майдан запрошує на фестиваль сучасного мистецтва «Сплав»

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Сьогодні, 2 жовтня, на криворізькому Арт-майдані, що знаходиться біля театру Шевченка, почався дводенний фестиваль сучасного мистецтва «Сплав». На виставці вас чекають незвичайні та захоплюючі картини, інсталяції, скульптури, фотографії та колажі відомих українських та німецьких майстрів різноманітних жанрів сучасного мистецтва.

Наш співвітчизник, криворізький скульптор Михайло Маркін також презентував свої витвори, які вже сьогодні отримали чудові відгуки відувачів.

В рамках фестивалю відбудеться театральна постанова за мотивами творів Г. Сковороди "Сад пісень. Пісні саду". Організатори запрошують всіх прихильників театрального мистецтва насолодитися цим яскравим видовищев.

А якщо ви хочете не лише споглядати, а й творити, то саме для вас на фесті буде проходити відкритий майстер-клас, на якому ви з можете створювати свої власні шедеври.

Увечері фест не припиняє свою роботу, а навпаки, відвідувачів чекає незабутня вечірня виставка просто неба та демонстрація короткометражок.

"Первый Криворожский" радить мешканцям міста відвідати захід та разом із нами доторкнутися до прекрасного.

Фестиваль проходить з 2-3 жовтня.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город