У Кривому Розі відбудеться конференція для активної молоді на тему «Гідність без кордонів»

Главное фото новости
Фото: belive.ru
1kr.ua
Протягом 16-18 листопада 2015 року у Кривому Розі відбудеться конференція ЄМП – Україна в рамках «InterRail tour of EYP – Ukraine», яка збере активну молодь Дніпропетровської області та країн Європи для обговорення нагальних питань дотичних до головної теми заходу: «Dignity without borders» («Гідність без кордонів»).

InterRail tour проходить в Україні вже вп’яте. Цього року акцент зроблено на містах східної, центральної та південної України. 16-18 листопада чотири конференції паралельно відбудуться у Чернігові, Харкові, Кривому Розі та Ізмаїлі, а 19-21 – у Сумах, Дніпропетровську, Запоріжжі та Одесі. Загалом події зберуть 350 учасників. У кожному з зазначених міст команди досвідчених модераторів парламентських комітетів інших європейських країн допомагатимуть молодим українцям поглибити свої знання у запропонованих темах та знайти спільне рішення для конкретних проблем.

Захід підтримано німецьким Федеральним Міністерством Закордонних Справ в рамках проекту BASES «Будуючи сильне європейське суспільство», Фондом Шварцкопф, Благодійним Фондом «Відкриті серця України», Фондом Конрада Аденауера (KAS) та компанією «Інтертелеком» в ролі партнера з 3G зв'язку, Благодійним фондом Октая Алієва, телеканалом Рудана, Першим Криворізьким, Консалтинговим центром «Віра», кав’ярнею «Львівська кав’ярня», прінт-центром «Геліос».

За додатковою інформацією та з питань акредитації звертайтесь, будь ласка, до головного організатора конференції у Кривому Розі Яни Новіковської за електронною поштою [email protected]ail.com.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
1 час 25 мин

Все хорошо

02 : 34

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com