У Кривом Розі відкрилася виставка пам’яті видатного фотохудожника Марлена Матуса

У Кривом Розі відкрилася виставка пам’яті видатного фотохудожника Марлена Матуса

Фото: Первый Криворожский

22 вересня, в Криворізькому міському виставковому залі відбулося відкриття виставки, присвяченої пам’яті видатного фотохудожника, члена Національної спілки фотохудожників України, засновника Дніпропетровського фотоклубу «Дніпро» Марлена Матуса (1937 – 2014).

Фотохудожник був невід’ємною фігурою культури як для нашого регіону, так і для всіє України.

Саме завдяки цьому митцю та його енергетиці, була сформована своєрідна та особлива дніпропетровська школа фотографії, вихованці якої стали відомими фотомайстрами далеко за межами України.

Основним творчим методом Марлена Матуса була глибока філософічність, та тонкий психологізм. В протилежність живописній, або графічній історії, фотографічні історії Матуса припускають наявність в них чогось такого, що глядач без фотомайстра ніколи б не зрозумів.

На виставці представлено близько 200 світлин автора, фрагменти його тематичних серій, таких як «Сторінки Старого Альбому», та «Страна Советов», а також портрети Марлена Яковича, які були виконані в різні часи чисельними фотохудожниками, як вітчизняними так і закордонними.

Виставку можна відвідати до 20 жовтня 2015 року.


Комментарии (2)

09:58, 24 сентября 2015

В фотохудожники тяжело пробиться,зато потом.....!! Любой снимок...шедэвр...!!! Табурет....черный квадрат...!!Все будут ахать и охать...какая игра света...ракурс...!! Всё МАСТЕР!!!

Сансаныч

06:55, 04 октября 2015

Да, фотожопом чувак владеет в достаточной степени. А что в нём выдающегося?

Ссылка скопирована в буфер обмена