У Кривому Розі пройшов етно-фестиваль Козацької слави

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Криворізькі козачата та берегині з міських загальноосвітніх шкіл № 72, 58, та 14 вже 7 рік поспіль зустрілися на березі мальовничої річки Саксагань у дубовому гаю на спортивно – туристичних військово-патріотичних змаганнях, що увійшли до традиційної програми масштабного етно – фестивалю козацької слави «Козакуймо, козачати».

Цього чарівного ранку перлина Саксагані мов би ожила. З’явилися старовинні намети, бутафорські оборонні вежі, 2000 люду спілкувалися, варили смачнющій куліш, облаштовували куріні. Залпами гармат зустрічали представників Лицарського ордену ім. отамана Сірка з усієї Дніпропетровської області. Зворушливо зустрів Голова Саксаганської районної у місті ради Валерій Беззубченко під час заходу бійців АТО, які тільки - но боронили нашу державу на Сході України. Рапорт про відкриття фестивалю приймав голова всеукраїнського ордену православних козаків ім. Івана Сірка генерал козацтва Юрій Засядьвовк, який зазначив, що організація такого роду заходів у Саксаганському районі, це не лише популяризація українського мистецтва та культури, унікальних традицій, збереження і формування національної ідентичності, але й веселе свято для шукачів незабутніх видовищ і шанувальників українського етно, спільні справи батьків з дітьми на свіжому повітрі серед енергетичного ландшафту.

А серед арсеналу змагань були: практична стрільба, рукопашний бій, виживання в природі, тактична та розвідницька підготовка з військово-патріотичного виховання. Та кожну дистанцію учні виборювали із честю, тільки і чутно було їх переможне скандування: «Слава Україні! Героям слава!»

Окрасою ж дивовижного дійства стали гарні дівчата в національному вбранні, що роз’їжджали по виборених стежках дубового гаю на конях.

За результатами змагань найкращі козачата отримають у подарунок спортивний інвентар від депутата Саксаганської районної у місті ради Василя Старовойта.

Організатори ж фестивалю - отаман Саксаганського району, підполковник Ігор Козирєв та директор Криворізької загальноосвітньої школи №72 Вікторія Ничипорук обіцяють, що наступний рік буде ще видовищнішим, та не залишить байдужим жодного Саксаганця до живої української культури!Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
32 мин

Все хорошо

02 : 28

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Культура

Booking.com