Криворізькі делегати на з’їзді політичної партії «Українського об’єднання патріотів – УКРОП»

Главное фото новости
Фото: УОП «УКРОП»
1kr.ua
Одягати свою військову форму, нагрудні знаки і медалі для криворізьких захисників велика честь. Проте, зізнаються, це завжди щемно, оскільки спогади про своїх загиблих побратимів, зруйновані міста Донеччини, людей, які просили не полишати їх там нерідко змушують мужніх чоловіків здавлювати в собі сльози. Чоловікам, які пройшли найзапекліші епізоди неоголошеної війни як ніколи хочеться повернутись до мирного життя - дружин, дітей, заводів, бізнесу.

Але нині не час полишати все як є. Саме тому чимало криворізьких військовослужбовців йтимуть на місцеві вибори (нагадаємо, вони відбудуться 25 жовтня). Вибір партії один із потенційних кандидатів у депутати міської ради, Андрій Єрьоменко, пояснює доволі просто: «Ми звикли бути разом, бачили одне одного у найкритичніших ситуаціях… Знаємо що таке відповідати одне за одного. Ми вже команда. Противник, жартуючи називав нас «укропами»... що ж, - він сам зробив свій вибір».

Делегація криворізьких укропівців днями взяла участь у позачерговому з’їзді партії. З-поміж 500 учасників конференції, які приїхали 12 вересня у Київ, важко не помітити чоловіків у військовій формі. Це військослужбовці 40-го мотопіхотного батальйону, 81-ої аеромобільної 17-ої танкової, 25-ої повітряно-десантної бригад. Вони не звикли до зайвої уваги преси, нітяться в присутності відомих політиків, та впевненості у власних силах їм не займати. Адже вже через кілька днів офіційно вони стануть кандидатами на пост депутатів міської ради.

«Коли звучить гімн всередині завжди щось пересмикується», - говорить після офіційної частини відкриття з’їзду Сергій Бондаренко. «В такі моменти перед очима з’являються чимало картинок… Ми пройшли разом із побратимами, волонтерами чимало такого, про що не хочеться згадувати, але й забути не виходить. Та й не можна. Тепер наш фронт тут», - завершує чоловік.

Пліч-о-пліч на вибори хлопці підуть з людиною, яка для них не просто депутат міської ради чи меценат. Це людина, яка протягом останніх півтора року бувала «на передку» частіше, ніж вдома - криворізький бізнесмен Микола Колесник. Він знає як ізсередини виглядає політична система Кривого Рогу. «Будучи депутатом міської ради VI скликання я бачив чимало того, чому не місце в новій сучасній Україні, в нашому Кривому Розі», - говорить він.

Маючи честь виступати на з’їзді партії «УКРОП», Микола Колесник заявив, що криворізький осередок Українського об’єднання патріотів буде голосом правди. До слова, саме його, за рішенням політради партії, буде висунуто на посаду мера міста Кривий Ріг.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город