Рятувальники Кривого Рогу продовжують рейдові заходи у природніх екосистемах

Рятувальники Кривого Рогу продовжують рейдові заходи у природніх екосистемах

Фото: shepetivka.com.ua

З метою забезпечення протидії пожежам у природних екосистемах 6 вересня рятувальниками Кривого Рогу спільно з представниками лісового господарства проведена інформаційно-роз'яснювальна робота серед населення. Даний захід спрямований на донесення до свідомості кожного громадянина правил пожежної безпеки у побуті та безпечного поводження під час відпочинку на природі.

Щоб підвищити рівень обізнаності населення з питань забезпечення протидії пожежам у природних екосистемах представники Служби порятунку розповсюдили рекламні листівки з короткими інструкціями, а представники лісгоспу попередили відпочиваючих про наслідки від вогню в пожежонебезпечний період.

«Головною причиною виникнення пожеж в екосистемах є людський фактор, а точніше людська недбалість та безвідповідальність за свої вчинки. Із настанням вихідних днів, люди частіше відвідують дачні масиви, виїздять до лісу у пошуках відпочинку від напружених буднів. Проте, через нехтування елементарними правилами пожежної безпеки, нерідко виникають пожежі. Ліс – дорогоцінне рукотворне багатство, яке ми не маємо права бездумно винищувати. Тому подібні сумісні заходи проводитимуться й надалі», – зазначають рятувальники й лісники.

Комментарии (2)

10:00, 07 сентября 2015

Рассказали бы правду, чего мы надышались на днях...

15:57, 07 сентября 2015

[Гость] Трусливый, что курил тем и надышался)

Ссылка скопирована в буфер обмена