Цьогоріч промисловість Дніпропетровщини заробила майже 172 млрд. гривень (ІНФОГРАФІКА)

Главное фото новости
Фото: galleryua.com
1kr.ua
За 7 місяців 2015 року промислові підприємства Дніпропетровщини заробили майже 172 млрд. гривень.

Це на 41,7 млрд. гривень, або на 32% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Промислові підприємства Дніпропетровщини виготовляють майже 21% всієї промислової продукції України. Лише протягом липня регіон продав промислової продукції на 24,4 млрд. гривень. Це набагато більше, ніж деякі з регіонів виготовили за всі 7 місяців.

За цей час промислові підприємства Дніпропетровщини заробили 172 млрд. гривень. Це найвищий показник в Україні.

«Промислові підприємства Дніпропетровщини, як і всієї країни, мали серйозні проблеми з ринками збуту. Ми почали шукати можливі виходи із ситуації. Деякі підприємства модернізували, на деяких змінили напрямок виробництва. Це дозволило знайти нові ринки збуту. І вже є суттєві результати. За півріччя Дніпропетровщина збільшила експорт залізорудного концентрату на 3,5 млн тонн. Перед нами відкрилися ринки Китаю, Турції, Румунії, Сербії, Чехії та Польщі», - наголосив Валентин Резніченко.

В Україні за цей період також намітилась тенденція до зростання промислового заробітку на 23,7%. Дніпропетровщина випереджає всеукраїнські показники практично на 10%. Це дає підстави стверджувати, що високі результати Дніпропетровщини не пов’язані з інфляцією.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
31 мин

Все хорошо

05 : 16

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com