ПАТ «Північтранс» cтав кандидатом на розірвання договору на перевезення, - ОДА

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua

За підсумками перевірок перевізників, що проводяться за дорученням очільника області Валентина Резніченка, вже встановлено першого кандидата на розірвання договору. Ним стало ПАТ «Північтранс», яке після повторної перевірки так і не ліквідувало низку порушень.

Про це розповів начальник управління інфраструктури облдержадміністрації Тимур Швець.


Найближчим часом перевізник отримає лист-попередження з вимогою усунути всі недоліки в 10-денний термін. Якщо за цей час якість перевезень так і не поліпшиться, то договір буде розірвано. Відповідний лист вже готується облдержадміністрацією.


«Перевізники не повинні забувати, що вони, в першу чергу, надають послуги людям. І їх основне завдання – робити це якісно та з максимальним комфортом для пасажирів. На інших умовах на Дніпропетровщині вони працювати не будуть», - запевнив Валентин Резніченко.


На минулому тижні пройшли перевірку ще 2 перевізники: Новомосковське автотранспортне підприємство та ПАТ «Дніпропетровське АТП 11 205». Вони також мають низку недоліків та найближчим часом отримають претензійні листи з переліком порушень. Недоліки перевізники повинні ліквідувати в десятиденний термін, після чого буде проведена повторна перевірка. У разі невиконання вимог, облдержадміністрація розірве договори.


Як розповів Тимур Швець, найрозповсюдженіші порушення – відсутність документів, на підставі яких здійснюються пасажирські перевезення, незадовільний технічний стан автобусів, недотримання водієм режиму праці та відпочинку, відсутність інформації для пасажирів тощо. Загалом минулого тижня представники ОДА, ДАІ, Укртрансінспекції та громадськості виявили 55 порушень на 3 підприємствах області.


Перевірки тривають.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Без тревоги – 8 мин

Есть угроза

25 : 37

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com