У Кривому Розі біля міськвиконкому відбувся урочистий мітинг та церемонія підняття символу української державності

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua

23 серпня в Україні відзначають день державного Прапору. О 9 ранку на площі біля виконкому Криворізької міської ради відбувся урочистий мітинг та церемонія підняття символу української державності. Участь у заході взяли міський голова Юрій Вілкул, його заступники, народні депутати України, почесні громадяни Кривого Рогу, повідомляє відділ преси та інформації апарату міської ради і виконкому.

Міський голова привітав мешканців із головними державними святами і виконав почесне право – підняв Прапор України.

«Кожен народ має свої символи. З прапором виборювалась незалежність нашої держави, під цим прапором ми розбудовуємо Україну. Переосмислюємо уроки минулого та з надією дивимося в завтрашній день,- зазначив Юрій Вілкул, - сьогодні біля міськвиконкому та виконкомів семи районів піднятий наш головний державний символ! Щиро і сердечно вітаю криворіжців із Днем державного Прапору та 24- річницею незалежності України! Здоров’я, щастя кожній родині, затишку та злагоди. І щоб наше місто було найкращим в державі!».

«Що значить незалежність України сьогодні? Передусім, це – наша спадщина. Спадщина тих людей, які багато років тому захистили наше місто, країну та світ від фашизму. Це – спадщина тих людей, які зараз захищають кордони нашої держави. Безумовно, це – спадщина тих, хто спускається в шахти та добуває руду і вугілля, виплавляє сталь, хто лікує людей, виховує і навчає наших дітей. Я переконаний, що труднощі, які переживає зараз наша держава, мають нас об’єднувати навколо спільної мети - жити в незалежній, єдиній сильній, європейській країні»,- підкреслив народний депутат України Костянтин Павлов.

На свята жителів чекає багато приємних сюрпризів, адже у кожному районі виконані серйозні роботи з благоустрою, ремонту доріг, заміни зовнішнього освітлення, тощо. До затишних, мальовничих куточків Дзержинського району додалася каскадна клумба біля міськвиконкому. Для її оформлення використали яскраві кольори та форми, які передають дух та ідею української державності. Квіти тагетису утворюють тризуб, а гвоздики - річницю незалежності країни.

Ремонтом декоративного каскадного басейну та зміною його іміджу на клумбу займалося підприємство «Сансервіс». Замінено облицювальну плитку басейну, завезено 160 куб. м землі та влаштовано 295 кв. м рулонного газону.

Привітати друзів та знайомих із Днем незалежності, отримати нові враження та відпочити криворіжці зможуть, відвідавши 24 серпня районні парки. Тут з самого ранку розпочинаються концертні програми, проходитиме безліч конкурсів та розваг для дітей і дорослих, працюватимуть виставки народних майстрів.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город