Екологічна інспекція почала перевірки на ПАО «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Екологічна інспекція почала перевірки на ПАО «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Фото: mota.ru

11 серпня 2015 року Державною екологічною інспекцією у Дніпропетровській області розпочато перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства України Публічним акціонерним товариством «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Заходи здійснюються згідно ст. 202 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», Положення про державну екологічну інспекцію в Автономній республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, затвердженого Наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 04.11.11 №429, плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) за додержанням вимог природоохоронного законодавства Державної екологічної інспекції у Дніпропетровській області на III квартал 2015 року.

Предметом перевірки є здійснення державного контролю за дотриманням правил, нормативів, стандартів у сфері охорони навколишнього природного середовища, екологічної та - в межах своєї компетенції - радіаційної безпеки, поводження з відходами; виконання вимог висновків державної екологічної експертизи у сфері використання, відтворення та охорони природних ресурсів; додержання умов виданих дозволів, лімітів та квот на спеціальне використання природних ресурсів, викиди та скиди забруднюючих речовин у навколишнє природне середовище; забрудненням навколишнього природного середовища внаслідок викидів та скидів шляхом проведення інструментально-лабораторних вимірювань показників складу та властивостей, у тому числі забруднюючих речовин, у межах галузі атестації на право виконання цих вимірювань.

Комментарии (8)

09:50, 12 августа 2015

Опять заводчане остануться без премии, все уйдет этим оглоедам

12:05, 12 августа 2015

Пусть проверят ночью, когда фильтры отключают

17:34, 12 августа 2015

[Гость] , а вилкуло-ахметовские гоки проверить никто не хочет? У индусов цветочки, а ягодки там

13:13, 12 августа 2015

Интересное мероприятие вскоре после посещения данного предприятия нашим президентом. Заставляет задуматься о чем они там договаривались или о чем не договорились...

13:44, 12 августа 2015

На авторынке машину поставить ,так до обеда она чёрная будет. Чем же эта комиссия занималась?Только для галочки?

18:54, 12 августа 2015

Ну походят , посмотрят, помахают пальчиком, потом подымутся в кабинеты, выпьют коньячку, получат бабосы и по домам.

12:50, 13 августа 2015

Да заметно. Моих рабочих заставили в зной амброзию и другую траву вырывать. металолом тягать.

14:36, 14 августа 2015

Ответ известен) превышения есть но все в рамках нормы))

Ссылка скопирована в буфер обмена