У Кривому Розі проведуть інвентаризацію земель, - ОДА

Главное фото новости
Фото: oskemen.info
14 з 22 районів і 8 міст обласного значення Дніпропетровщини запустили процес інвентаризації та нормативно-грошової оцінки земель, ініційований облдержадміністрацією. Це дозволить створити прозорий земельний реєстр в області, а також виявити вільні наділи для учасників АТО.
 
Про це заявив голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентин Резніченко.

Нормативно-грошова оцінка повинна була проводитися ще з 2011 року, відповідно до обласної програми інвентаризації земель. Проте до цих пір керівництво районів не робило цього в повному обсязі. Тому, Дніпропетровська ОДА направила доручення місцевим радам - провести інвентаризацію та оцінку земель.
 
«Ми хочемо створити прозорий реєстр земель і виключити корупційну складову, пов'язану з виділенням ділянок. Особливо це питання є важливим для учасників АТО, які повинні бути забезпечені наділами. Інвентаризація земель дозволить створити прозорий реєстр. Точна кількість земель в регіоні, їх вартість і хто ними користується, - вся ця інформація стане відкритою», - заявив Валентин Резніченко.
До роботи приступили невідкладно. Уже 14 районів Дніпропетровщини прозвітували про запуск процесу.
 
Крім того, роботу розпочали 8 міст обласного значення - Кривий Ріг, Вільногірськ, Дніпродзержинськ, Жовті Води, Павлоград, Першотравенськ, Синельникове та Тернівка.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Комментарии

Сознательный гражданин
  • 12
  • 1
  • Ответить

А почему говорят только о участниках АТО, давайте на основании статьи 121 земельного кодекса все земли заделим.

Гость
  • 5
  • 0
  • Ответить

Еще и проверить денежную оценку земель, на бумажных носителях у предприятий, они ну очень отличаются с данными в земельном отделе нашей администрации ...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Мы в Facebook

Общество