На Дніпропетровщині відремонтують 840 закладів освіти, - ОДА

Главное фото новости
Фото: protatarstan.ru
1kr.ua

Діти Дніпропетровщини навчатимуться з комфортом: 840 навчальних закладів регіону відремонтують. На це з обласного, міських і районних бюджетів виділено понад 110 млн гривень. Про це заявив голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентин Резніченко.

«Цього року на ремонт 840 закладів освіти виділяємо понад 110 млн. грн. В першу чергу ремонт відбувається там, де були найбільші проблеми. 1 вересня всі школи, садки повинні відчинити двері для дітей, щоб навчальний процес розпочався без зриву», – зазначив очільник регіону Валентин Резніченко.

Вже відремонтовано 127 шкіл, 100 садочків і 17 позашкільних закладів в 11 містах та 13 районах області. Там замінили покрівлі, системи опалення, облаштували класи. На вихованців очікують також нові красиві їдальні, більш комфортним стане й дозвілля дітей. Для школярів встановлено спортивні майданчики. На все це витрачено понад 28 млн. гривень.

Як повідомив в.о. директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олексій Полторацький, ремонти тривають. Частину з них виконуватимуть протягом навчального року без шкоди для навчального процесу чи порушення санітарних норм.

У планах – ремонт понад 340 котелень, встановлення близько 3 тисяч нових пластикових вікон та інше.

На Дніпропетровщині майже 2 тисячі шкіл, дитячих садочків та позашкільних закладів.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город