У Кривому Розі змінено реквізити для оплати рахунків за газ

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua

З 1 липня у Кривому Розі змінився постачальник блакитного палива. Тепер мешканцям міста треба укладати нові договори та сплачувати газові рахунки за іншими реквізитами, повідомляють в управлінні паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження облдержадміністрації.

Договір можна укласти в абонвідділі за місцем проживання або вдома, коли фахівці служби приходять встановити лічильник, зняти показання тощо. Процедура оформлення нового документу безкоштовна. Для його укладання споживачу треба мати паспорт, ідентифікаційний код, технічні паспорти, довідку про склад сім’ї, документ про можливі пільги та документ, що підтверджує право власності на житло.

Після укладення договору абонент отримує новий особовий рахунок. Якщо людина при оплаті зазначає старий, гроші все одно перераховуються на рахунок нового постачальника. При оплаті важливо вказати саме нові реквізити постачальника, зазначають в управлінні паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження ОДА.

Реквізити нового постачальника для оплати за газ:

  • Отримувач платежу: ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут»;
  • код ЄДРПОУ 39572642 у Дніпропетровському обласному управлінн;
  • ПАТ «Державний ощадбанк України» МФО 305482;
  • ІПН 395726404630;
  • р/р 26030313483915 – для м. Кривий Ріг.

Більш детальну інформацію щодо укладання договорів та сплати рахунків можна отримати, зателефонувавши до абонвідділів свого газового господарства або Контакт-центру ПАТ «Дніпропетровськгаз» за номером (056) 78-70-104.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город