Восени більше 2000 переселенців отримають відремонтоване тимчасове житло на Дніпропетровщині

Главное фото новости
Фото: akcent-stroy.com

15 комунальних та державних об'єктів, в яких тимчасово знайдуть житло переселенці із зони АТО, повертають до життя. У жовтні відремонтовані гуртожитки та лікарні зможуть дати притулок 2048 людям. Про це, під час виїзду на один з таких об'єктів у Дніпропетровську, на вулиці Яшина, 4, розповіли радник голови Дніпропетровської ОДА Віталій Литвин та керівник благодійного фонду «Допомога Дніпра» Владислав Макаров.

«Запустивши цей проект, ми вирішуємо відразу дві гострі проблеми, - розповів Віталій Литвин. - По-перше, допомагаємо ще двом тисячам побратимів, українців знайти дах над головою. По-друге, більша частина цих об'єктів знаходиться в занедбаному стані і тому не працює. Ми не змінюємо їх цільове призначення, тільки ремонтуємо, щоб надалі у області були новенькі гуртожитки і лікарні».

Радник голови ОДА підкреслив, що строк проживання в цих будинках необмежений:

«Люди можуть тут знаходитися стільки, скільки потрібно».

За словами керівника благодійного фонду «Допомога Дніпра» Владислава Макарова, зараз у Дніпропетровській області зареєстровано 92 тисячі переселенців. 55 тисяч вже розселені обласною владою. 15 об'єктів, які зараз ремонтують коштом ЄС, знаходяться в Дніпропетровську, Дніпродзержинську, Вільногірську, Кривому Розі, Новомосковську, Жовтих Водах та Нікополі. Загальна вартість проекту - майже 1,6 млн. євро.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Комментарии

Нет комментариев

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Мы в Facebook

Общество