Дніпропетровська ОДА допоможе переселенцям отримати європейські гранти

Главное фото новости
Фото: kun.uz

Кошти на власний бізнес зможуть отримати близько 300 нових мешканців Дніпропетровщини, що переїхали з Донецької та Луганської областей. Розмір гранту від 250 до 1000 доларів. 

Головна умова участі в конкурсі - чітка, реалістична бізнес-ідея, а також реєстрація та постійне проживання на території Дніпропетровської області.

«Фінансову допомогу переселенцям з Донецької та Луганської областей надає Данська рада, яка займається питаннями підтримки переселенців Україні. В проекті беруть участь Дніпропетровська та Запорізька області. Всього на його реалізацію виділено 1,5 млн доларів. В нашій області робота Ради з переселенцями координується Дніпропетровською облдержадміністрацією», - повідомив радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Віталій Литвин.

Данська рада у справах біженців допомагає переселенцям з зони АТО влаштувати життя за межами окупованих територій. В першу чергу організація надає матеріальну допомогу дітям з особливими потребами, самотнім матерям та дітям-сиротам. Найближчим часом стартують проекти психосоціальної та юридичної допомоги. 

Подати заявку на участь в конкурсі бажаючі можуть за телефонами: 099-95-55-72; 050-044-56-01. або заповнивши електронну форму, а також на сайті.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Комментарии

жора
  • 14
  • 1
  • Ответить

Нуда на 1000$ как раз и органезуеш бизнес...разве что носками,трусами да батарейками торговать...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Мы в Facebook

Общество