Вступна кампанія триває: до вишів Дніпропетровщини надійшло вже понад 115 тис заяв від абітурієнтів

Главное фото новости
Фото: e-crimea.info

На Дніпропетровщині триває вступна кампанія. У приймальних комісіях 78 обласних вишів зареєстровано понад 115 тисяч заяв, більше 35 тисяч з них надійшли в електронному форматі. Серед вступників понад 20 демобілізованих бійців АТО. Їм цього року дозволено не складати ЗНО, вступатимуть лише за іспитами. Таку пільгу для учасників АТО передбачено цього року Міністерством освіти і науки України.

«Сьогодні завершився прийом документів для тих, хто вступає на базі освіти молодшого спеціаліста. Для інших абітурієнтів кампанія триває до 31 липня. Ми вже маємо рекордну кількість заявок - більше 115 тис. До вишів також звернулися більше 20 демобілізованих військовослужбовців і понад 2,5 тис. абітурієнтів із зони АТО», - зазначила начальник відділу науки та вищої освіти департаменту освіти і науки ОДА Ірина Шумік.

Демобілізований боєць АТО Петро цьогоріч вступає до Дніпропетровського університету ім. Олеся Гончара. Майбутню професію хлопець хоче пов’язати з юриспруденцією. 

«Я закінчив школу ще у 2008 році, та потім пішов до армії. Ця можливість вступу - для мене великий шанс. Завтра розпочинаються іспити - іноземна, українська і історія України. Найбільше хвилювався за англійську», - розповів Петро.

Серед абітурієнтів ДНУ і демобілізований боєць 39-го батальйону територіальної оборони Сергій. Каже, обрав цей виш, бо тут навчається донька. Якщо іспити будуть складені успішно, Сергій сподівається опанувати менеджмент. 

«Я вирішив вступити після того, як дізнався про цю державну програму. До цього просто не було ані часу, ані можливості. Зі мною складають іспити двоє моїх побратимів. Складнощів під час подання документів не було. Єдине, що готуватися до іспитів звісно непросто, але мені допомагає дружина», - зізнавався Сергій.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Комментарии

Нет комментариев

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Мы в Facebook

Общество