Молоді художники Дніпропетровщини мають шанс отримати право на персональну виставку

Молоді художники Дніпропетровщини мають шанс отримати право на персональну виставку

Фото: tonkosti.ru

Дніпропетровський художній музей відкриває нові імена в образотворчому мистецтві. Молодих художників запрошують позмагатися за участь в експозиції «Germinal». А кращий з кращих зможе влаштувати персональну виставку у престижних залах художнього музею. Про це повідомили в управлінні культури, національностей та релігій Дніпропетровської облдержадміністрації.

Організатори конкурсу прагнуть знайти справжніх творчих особистостей, які хочуть розвиватися, підхоплюють нові світові тенденції, генерують власні оригінальні ідеї. Молодіжна виставка «Germinal» буде цікава і досвідченим мистецтвознавцям - вони зможуть ознайомитися з останніми тенденціями в творчому середовищі області, зазначають в департаменті.

Долучитися до конкурсу запрошують художників Дніпропетровщини від 16 до 35 років. Прийматимуться тільки живописні твори, а от жанрових обмежень немає. Змагання проходитимуть в два етапи.

Перший триватиме до 30 липня. Художникам слід надіслати фото конкурсних робіт та заповнену анкету на електронну адресу [email protected]. Тих, хто отримає позитивну відповідь експертної ради, запросять до другого етапу конкурсу. Він триватиме з 5 до 6 серпня. У художньому музеї експертна рада відбиратиме твори для експонування на виставці «Germinal».

Відкриття експозиції відбудеться у Дніпропетровському художньому музеї 20 серпня о 16:00. Вона триватиме до 13 вересня. Експертна рада обере найкращого художника, який отримає головний приз – персональну виставку в Художньому музеї у 2016 році.

Положення конкурсу та анкету учасника можна завантажити на сайті музею.

Комментарии (3)

09:59, 22 июля 2015

молодцы!

10:28, 22 июля 2015

Кlаss

10:28, 22 июля 2015

Молодцы ещё раз

Ссылка скопирована в буфер обмена