Дніпропетровський офіс реформ розробив практичні рекомендації з децентралізації для громад області

Главное фото новости
Фото: sq.com.ua
89 територіальних громад планується створити на Дніпропетровщині під час децентралізації. Обговорення юридичних та організаційних питань цього процесу триває в районах області. Для того, щоб допомогти місцевим активістам розібратися в тонкощах формування спроможних територіальних громад, в області розробили спеціальну методичку.
 
Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської ОДА.

«Місцеві громади повинні знати, які переваги надає децентралізація. Мова йде про добровільне об’єднання, з усвідомленням того, які позитивні зрушення відбуватимуться найближчим часом. Необхідно забезпечити якісне інформування, широке обговорення, тоді не буде нерозуміння, опору цим процесам. Відкритий діалог – найкращий метод», - зазначив заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман.

Видання «Практичні рекомендації з питань формування спроможних територіальних громад» розробив Дніпропетровський офіс реформ.

Що таке спроможні територіальні громади, який зиск людям від їх утворення та як правильно організувати громадське обговорення - відповіді на ці питання активісти знайдуть в методичці. У ній можна прочитати і про законодавство з децентралізації.

Видання стане в пригоді державним службовцям, депутатам місцевих рад та активним представникам громадськості. 700 екземплярів методички розповсюджуватимуть на семінарах для громадськості та у райдержадміністраціях.

Ознайомитися з методичними розробками та переглянути ролики про децентралізацію можна за посиланням.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Нет комментариев
Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Мы в Facebook

Общество