ДАІ нагадують водіям: у дітей тривають канікули

Главное фото новости
Фото: youtube.com
1kr.ua

Державтоінспекція Дніпропетровщини нагадує учасникам дорожнього руху про необхідність суворого дотримання Правил дорожнього руху під час літніх канікул.

Шановні батьки! Необхідно пам'ятати, що найбільш поширеними порушеннями Правил дорожнього руху дітьми є, несподівана поява на проїзній частині, перехід дороги в невстановленому місці або на заборонений сигнал світлофора, ігри поблизу дороги, а також порушення Правил дітьми-велосипедистами та водіями скутерів. Постарайтеся проводити з малюком більше часу, щоразу нагадуйте йому елементарні правила безпеки на дорозі, показуйте своїм прикладом як потрібно поводитися на проїзній частині.

Шановні водії транспортних засобів, дотримуйтеся швидкісного режиму і правил проїзду пішохідних переходів. Будьте особливо уважні при наближенні до зупинок, проїзді повз школи та місця дитячого відпочинку, поблизу житлових будинків. При наближенні до пішохідного переходу, будьте особливо уважні, знижуйте швидкість, дайте дітям можливість безпечно перейти дорогу.

Давайте разом докладемо максимум зусиль, щоб літо для дітей було безпечним та наповненим лише приємними спогадами!


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Нет комментариев

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество