Міліція попереджає: мопед - дітям не іграшка!

Главное фото новости
Фото: minsk-scooter.by
1kr.ua

Як тільки поліпшуються погодні умови, а температура повітря піднімається до підходящої позначки, на дорогах області збільшується кількість мототранспорту. Разом з цим, на жаль, збільшується і сумна статистика пригод за участю даної категорії учасників дорожнього руху.

Особливе занепокоєння викликають неповнолітні мопедисти. Мопеди і скутери в наш час дуже доступний вид транспорту. Сучасні підлітки, а частіше саме вони «ганяють» на мопедах по дорогах, сприймають їх як велику іграшку. Крім того, серед батьків стало модним купувати дітям ці безпечні, на перший погляд, «іграшки». Але саме їм слід зрозуміти, що цей подарунок може коштувати їх дитині не тільки здоров'я, а й життя. Дорожньо-транспортні пригоди за участю водіїв мототранспорту є найбільш важкими з точки зору збереження життя і здоров'я людини.

Про це повідомляє прес-служба ГУМВС Украиїни в Дніпропетровській області.

Як правило, серед причин дорожньо-транспортних пригод, допущених неповнолітніми мопедистами і мотоциклістами переважають: перевищення швидкості, порушення правил проїзду перехресть, правил маневрування. Крім того, відсутність навичок водіння, самовпевненість, незнання Правил дорожнього рух і їзда без шолома дуже часто призводить до серйозних травм не тільки водія скутера, але і його пасажирів.

Державтоінспекція Дніпропетровщини в черговий раз закликає всіх водіїв бути уважними та обережними, адже більшість мопедистів - діти. Що ж до батьків, збираючись придбати подібну техніку для дитини, задумайтеся: ви купуєте не іграшку, а транспортний засіб, на якому ваша дитина буде їздити в щільному автомобільному потоці поруч з іншим автотранспортом, абсолютно не володіючи знаннями Правил дорожнього руху та необхідними навичками безпечного водіння, що може призвести до страшних наслідків - до каліцтв або загибелі.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество