На Дніпропетровщині проводиться операція «Мотоцикліст»

Главное фото новости
Фото: svetlovodsk.com.ua
1kr.ua

Деякі власники двоколісної техніки, сідаючи за кермо, нехтують елементарними правилами дорожньої безпеки - перевищують швидкість, не дотримуються рядності та дистанції руху, виїжджають на зустрічну смугу, здійснюють небезпечні маневри та не пропускають пішоходів.

Мотоцикл, на відмінну від автомобіля, має іншу специфіку руху, саме ця категорія учасників дорожнього руху виявляється найменш захищеною. 

Підвищена маневреність, менші габарити, а також вища динаміка сприяє тому, що автомобілістам складно помітити переміщення двоколісних в інтенсивному транспортному потоці. Порушення елементарних Правил дорожнього руху, неуважність, ігнорування пасивних засобів захисту, переоцінка власних сил і можливостей, перевищення безпечної швидкості, порушення правил маневрування може призвести до травмування та трагічних, летальних наслідків.

За участю мототранспорта на дорогах Дніпропетровщини з початку року сталося 189 ДТП, з яких 157 з постраждалими, внаслідок - 18 людей загинуло, 186 отримали травми.

Майже 85% від загальної кількості ДТП за участю водіїв мото сталося з їх власної вини внаслідок безвідповідальності та недотримання Правил дорожнього руху, у 18 випадках дорожньо-транспортних пригод водії «залізних коней» перебували у нетверезому стані.

Особливу увагу звертаємо батьків, підлітки яких керують мототехнікою: с початку року на дорозі загинув 1 неповнолітній мотоцикліст, 12 - було травмовано. Потурбуйтесь, щоб Ваша дитина безпечно поводилася на дорозі, відповідально відносилась до виконання ПДР та мала необхідне екіпірування.

Державтоінспекція закликає водіїв мототранспорту не забувати про належне екіпірування, неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху, виявляти повагу до всіх учасників руху, не нехтувати елементарними правилами дорожньої безпеки, бути більш обачливими на дорозі та, ні в якому разі, не дозволяти собі сісти за кермо у нетверезому стані.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Нет комментариев

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество