У пожежонебезпечний період з'їзди в ліси, посадки і до берегів річок під пильним наглядом ДАІ

Главное фото новости
Фото: vladimir.mk.ru
1kr.ua
Начальник відділу організації дорожнього руху та нагляду за станом доріг УДАІ в Дніпропетровській області Едуард Зборець розповів про стан вулично-дорожньої мережі області, а також про заходи, що вживаються правоохоронцями з метою запобігання виникнення пожеж упожежонебезпечний період.

Едуард Зборець повідомив, що навесні в рамках операції «Дорога» Державтоінспекцією проводився комісійний огляд вулично-дорожньої мережі та залізничних переїздів. До складу комісій були залучені представники Служби автодоріг області, філій райавтодорів, залізничних організацій, ЗМІ, громадських об'єднань та місцевих органів виконавчої влади.

«За виявлені недоліки в утриманні вулично-дорожньої мережі на винних посадових осіб було складено 223 адміністративних протоколи за ст.140 ч. 1-4, ст. 139 ч.1, ст. 188-28 КУпАП, балансоутримувачам видано 115 вимог і 225 приписів, направлено 175 інформацій місцевим органам влади»
, - довів він.

У ДАІ зазначили, що наразі робота по усуненню недоліків в утриманні вулично-дорожньої мережі області продовжується та знаходиться під контролем керівництва. «При відсутності капітального ремонту, як вимушений захід здійснюється поточний ремонт. Але, ситуація з проведення робіт поточного ремонту проїжджої частини доріг загального користування залишається незадовільною. В травні по виявленим недолікам було складено ще 67 адміністративних протоколів на посадових осіб та видано 13 вимог і 58 приписів», - додають посадовці.

Окрім цього, повідомили, що з метою запобігання виникнення пожеж упожежонебезпечний період на території Дніпропетровської області, співробітниками ДАІ було проведено обстеження автодоріг на підходах та з'їздах до лісових масивів. За результатами обстежень видано 6 відповідних приписів та 21 вимога, ліквідовано 53 заїзди у лісопосадки.

«Заходи тривають, особлива увага правоохоронців звертається на неорганізовані з'їзди в ліси, заплави річок, лісопосадки і місця відпочинку громадян, адже найбільший відсоток пожеж у цих місцях виникає саме через необережне поводження з вогнем відпочиваючих. Встановлюються технічні засоби регулювання дорожнього руху, або фізичні перешкоди (шлагбауми, дерев'яні стовпчики і т.д.), які б унеможливлювали з'їзд у такі місця»
, - повідомив Едуард Зборець.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Юрий Правда
 • 6
 • 1
 • Ответить

Лучше бы под пыльным наглядом были пешеходные переходы, как оборудованые светофором, так и обычные зебры!

жора
 • 5
 • 1
 • Ответить

Угу гайцам ещё одну кормушку нашли пипец...страна не пуганых идиотов!!!

Гость
 • 11
 • 1
 • Ответить

Хитрые хотят в холодке стоять, птичек слушать. Пускай едут на асфальт раскаленный службу нести и следить за выполнением водителями правил ПДД.

Вгостях
 • 3
 • 0
 • Ответить

[Гость] , И не только в холодке стоять,а ещё в мангалы да рюмочки заглядывать,да на девченок в купальниках глазеть :)))

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество