Співробітники ДАІ провели бесіди із криворізькими школярами щоб канікули пройшли безпечно

Главное фото новости
Фото: ura.dn.ua
1kr.ua

Літо триває, малеча відпочиває від шкільних уроків та домашніх завдань, а Державтоінспекція продовжує відвідувати пришкільні табори відпочинку аби діти не забували про правила безпеки на дорозі та не потрапили в біду, повідомляє прес-служба ГУ МВД України у Дніпропетровській області.

Керівники таборів з великим задоволенням запрошують в гості до дітей цікавих і «корисних» гостей! Співробітники ДАІ в свою чергу, намагаються щоб зустрічі з дітьми були захоплюючими і пізнавальними!

Цього разу вартові доріг Криворіжжя завітали до пришкільного табору «Барвінок», який діє на базі Криворізької СШ №74.

Правоохоронці привітали дітлахів з початком довгоочікуваних літніх канікул та нагадали маленьким учасникам дорожнього руху про необхідність дотримання правил безпечної поведінки на дорозі, а також ще раз нагадали дітям про небезпеку, яка може чатувати на дорозі та завдяки тематичним загадкам ще раз повторили азбуку доріг.

Правоохоронці висловили сподівання що не лише діти, а й дорослі винесуть з таких уроків користь, адже малеча пообіцяла, що обов’язково розповість своїм батькам засвоєну інформацію.

Наприкінці зустрічі вартові доріг побажали дітлахам приємного відпочинку та висловили сподівання що це літо залишить у дитячих спогадах лише приємні враження та вони отримають безліч позитивних емоцій.

Тільки спільними зусиллями батьків, вихователів та вчителів навчальних закладів й, звісно, працівників ДАІ ми зможемо навчити наших дітей безпечному поводженню на дорозі, прищепити їм повагу до Правил дорожнього руху й виховати законослухняних учасників дорожнього руху вмайбутньому. Адже мета в усіх одна – зберегти життя та здоров’я наших дітей.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
3 час 19 мин

Все хорошо

41 : 24

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com