У понад тисячі шкіл Дніпропетровщини пролунав останній дзвоник

Главное фото новости
Фото: kyrtag.kg

Сьогодні, 29-го травня, у понад тисячі шкіл Дніпропетровської області відзначили свято останнього дзвоника. Початок літніх канікул близько 300 тис. школярів зустрічали урочистими лінійками, віршами та піснями.

Про це повідомили в департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

Зазначимо, що з 2-го по 8-ме червня понад 25 тис. випускників 9-х класів складатимуть державну підсумкову атестацію.

Школярі писатимуть іспити з української мови та літератури, математики та ще з одного предмету, який обере навчальний заклад.

Для близько 17 тис. одинадцятикласників друга частина підсумкової атестації пройде з 22-го до 28-го червня. Випускникам необхідно буде розв’язувати завдання з математики або історії України та ще одного предмету, який вони оберуть самі.

Цьогоріч перша частина ДПА стартувала 24-го квітня. Тоді учні складали об’єднане із ЗНО тестування з української мови та літератури.

Одразу після завершення навчального року на базі шкіл, дитсадочків і позашкільних закладів свою роботу розпочнуть 834 пришкільні табори, де відпочиватимуть майже 78 тис. школярів Дніпропетровської області. Серед них близько 1,5 тис. маленьких переселенців зі Сходу України та понад 1 тис. дітей із сімей військовослужбовців.

Разом з тим, протягом першого тижня червня на Дніпропетровщині запрацюють близько 200 мовних шкіл. Тут школярі з 1 по 9 клас зможуть додатково вивчати англійську, французьку або німецьку. Очікується, що найбільша кількість мовних таборів працюватиме у Кривому Розі, Дніпропетровську та Дніпродзержинську.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Комментарии

shevamy
  • 15
  • 3
  • Ответить

Выпускники будьте сегодня предельно аккуратны, соблюдайте ПДД и в меру алкоголя. Последнее время так часто стали пропадать люди разных возрастных категорий.!

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Мы в Facebook

Общество