Криворізьку школярку нагородили на Всеукраїнському конкурсі Малої академії наук

Главное фото новости
Фото: facebook.com

У 2015 році у фіналі Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт МАН за звання найрозумнішого змагалися 50 школярів Дніпропетровської області. Призові місця вибороли 29 конкурсантів. Серед них двоє старшокласниць стали абсолютними лідерами у своїх номінаціях. Почесні нагороди юним вченим, а також їхнім науковим керівникам вручив в.о. першого заступника голови облдержадміністрації Олег Кужман.

«Від імені голови Дніпропетровської облдержадміністрації Валентина Резніченка я вітаю всіх наших переможців Всеукраїнського конкурсу Малої академії наук і тих, хто допоміг їм здобути це звання. Цього року амбітність та завзятість юних науковців і їхніх педагогів вкотре поповнили скарбничку перемог Дніпропетровщини новими здобутками», - підкреслив Олег Кужман.

Під час урочистого нагородження 29 переможців Всеукраїнського конкурсу юних науковців і 38 їхніх наукових керівників отримали пам’ятні гравертони, а також сувеніри, декоровані майстрами петриківського розпису. У відповідь старшокласники подарували Олегу Кужману символічний подарунок та екземпляр збірки власних наукових проектів «Історичні етюди – для сучасності».

Нагадаємо, що у фіналі Всеукраїнської першості науковців Дніпропетровщину представляли 50 школярів. Таке право старшокласники вибороли у понад 900 конкурентів під час обласного туру конкурсу.

За результатами фінальних змагань, які проходили в Києві з 24-го березня до 8-го травня, 29 юних геніїв з Дніпропетровщини посіли призові місця. Серед них двоє старшокласниць стали стипендіатами Президента України. Це учениця Криворізького природничо-наукового ліцею Ользі Ткач. Її робота «Оптимізація форми пластин сонячного кремнію для панелей сонячних батарей» була визнана найкращою у секції проектів ресурсозбереження.

Ще одна стипендія дісталася учениці Дніпропетровського обласного ліцею фізико-математичного профілю Віолеті Підволоцькій. Дівчина посіла перше місце у секції математики з роботою «Про деякі співвідношення радіусів кіл у трикутнику».

Крім того, усі призери фінального туру Всеукраїнського конкурсу МАН отримають преференції при вступі до вишів у вигляді додаткових балів до балу атестату.

Довідка:

Зазначимо, що 300 учнів-членів Дніпропетровського відділення малої академії наук, які стали призерами ІІ відбіркового етапу, вже отримують обласні стипендії.

Як повідомлялось, наразі Дніпропетровське відділення Малої академії наук України має понад 4 тис слухачів. Юні науковці займаються у 12 профільних відділень гуманітарних, технічних і наук природничого циклу. Їх розподілено на 64 секції.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Учитель
  • 7
  • 0
  • Ответить

Машенька, поздравляю тебя!!! Молодец!!!!

Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях
Мы в Facebook

Город