За умови наявності лічильників субсидія нараховуватиметься лише на тих зареєстрованих, які фактично мешкають у будинку

Главное фото новости
Фото: volynnews.com
1kr.ua

Мешканці Дніпропетровщини дедалі частіше звертаються на «гарячі лінії» голови облдержадміністрації та департаменту соцзахисту населення ОДА з питаннями оформлення субсидій. Спектр питань – широкий. Розпочинаємо цикл публікацій відповідей на 10 найактуальніших питань.

Сьогодні відповідаємо на наступне.

У квартирі фактично зареєстровано четверо людей, але двоє з них вже 10 років проживають за кордоном, тобто у квартирі насправді мешкає двоє – я і моя мати. Єдиний наш дохід – це пенсії. 1107 та 1200 гривень відповідно. Як оформити субсидію у цьому випадку?

У Декларації при оформленні субсидії треба зазначати інформацію про всіх зареєстрованих осіб (у примітці можна зазначити, що конкретна особа не проживає), а у Заяві відмітити необхідність розгляду питання комісією (за наявності засобів обліку послуг).

Якщо у Вас встановлені лічильники на воду, газ, електроенергію, то субсидія розраховується виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні осіб, які фактично там проживають. Це робиться на підставі рішень районних держадміністрацій та виконавчих органів міських рад, або утворених ними комісій та актів обстеження матеріально-побутових умов сім’ї.

Під час прийняття рішень у таких випадках враховується наявність документів, що підтверджують тимчасову відсутність осіб з числа зареєстрованих, зокрема, довідок, що підтверджують місце перебування особи в іншій адміністративно-територіальній одиниці у зв’язку з роботою, лікуванням, навчанням, довготривалим відрядженням, відбуванням покарання, довідок про оплату житлово-комунальних послуг в іншому житловому приміщенні (будинку).

За відсутності лічильників необхідно звернутися до організацій, що надають споживачеві відповідні послуги, для зняття нарахувань з осіб, які тривалий час не мешкають у житловому приміщенні.

Нагадаємо, отримати кваліфіковану консультацію щодо призначення субсидій можна за телефоном «гарячої лінії» департаменту соціального захисту населення ОДА (056) 713-63-09, 713-62-21.

Також працює «гаряча лінія» голови облдержадміністрації – 0 800 505 600.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Санек
 • 0
 • 0
 • Ответить

подскажите кто в курсе, субсидия была начислена до марта включительно , как сейчас оплачивают субсидию, по каким расценкам?

Я
 • 0
 • 0
 • Ответить

[Гость] Санек, она автоматически продляется. Если доходы не поменялись)

cokolov
 • 21
 • 1
 • Ответить

Государство повышает тарифы намекая что так платят по всей Европе ,а если я намекаю государству что и пенсию и зарплату нужно платить как в Европе ,а мне говорят у нас производительность труда низкая мы не можем платить больше , Короче государству выгодно держать нас на игле субсидий ,так легче воровать деньги ,половина не обратятся за субсидией и эти деньги спокойно разворуют чиновники ,и о каких реформах можно говорить?

Ватник
 • 11
 • 1
 • Ответить

сокоlоv, О тех что ты написал.Реформы происходят каждый день и мы их ощущаем все глубже и глубже.І в цьому вині кляті комуняки,памятники,Янукович при якому как оказалось было меньше украдено чем за год нынешнего правительства .Вот и реформы .

Биксик
 • 12
 • 1
 • Ответить

Ну да, муж прописан у матери, а проживает со мной. подаем бумаги у матери при оформлении субсидии и указываем что он оплачивает мою квартиру, чтоб ей дали субсидию, так же указываем в деклорации адрес где он оплачивает. а через месяц другой мне прийдут документы что я должна оплачивать свою квартиру не за одного прописанного а уже за двух проживающих.

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество