Неуважність - знахідка для злодіїв

Главное фото новости
Фото: vremechko.org
1kr.ua

Звертаємо увагу автомобілістів, що неуважність - знахідка для злодіїв. Поки водії чекають зелений сигнал світлофора, злодії встигають за лічені секунди відкрити двері автомобіля і витягнути сумочку або особисті речі, які манять зловмисників своєю доступністю.

Вміст салону представляє великий інтерес для злочинців, адже водії часто залишають там телефони, ноутбуки, планшети, сумки, барсетки та інші цінності, які зберігають у бардачку, в осередках між сидіннями, в дверних кишенях, на передньому пасажирському і задньому сидіннях.

Злочинці наживаються на тих, хто в метушні забуває про запобіжні заходи. Пам'ятайте просте правило: неуважність - знахідка для злодіїв. Особливо легкою здобиччю шахраїв стають жінки, які більш безтурботно ставляться до своєї безпеки, поки дама зайнята покупками, зловмисник вже пригледів собі жертву і чекає зручного моменту.

Крадіжки відбуваються в основному в денний час, коли видно, що знаходиться в машині, будьте завжди пильні на світлофорах, паркувальних майданчиках біля торгових центрів і на стоянках, що не охороняються. Сідаючи в машину, в першу чергу блокуйте двері, не кидайте сумку і цінні предмети на пасажирське крісло.

Крадіжки можуть відбуватися за різними схемами, наприклад, поки водій повертає ключ у замку запалювання, грабіжник вихвачує сумку з машини і тікає з місця злочину, також можуть використовуватися такі хитрощі, як умисний прокол колеса, залишений папір під щіткою склоочисника, відволікання питаннями як проїхати, супровід потенційної жертви, врахуйте що нерідко зловмисники працюють в парі або групою.

Поради як не стати жертвою грабіжників:

- Нічого не залишайте на виду в салоні автомобіля. Якщо ви виходите, навіть на кілька хвилин, забирайте цінні речі з собою.

- Завжди намагайтеся блокувати двері автомобіля, як тільки в нього сіли.

- Вікна не відкривайте повністю, щоб рука зловмисника не могла пролізти в салон автомобіля.

- Якщо хтось підходить з питанням і заглядає в салон авто, тримаєте в поле зору весь салон, стежте щоб у зловмисника не було спільників, які скористаються моментом відкриють не заблоковані двері або дістануть речі з відкритих вікон.

Якщо ж з Вами сталася неприємна ситуація, терміново зверніться до найближчого відділення міліції. Чим раніше ви заявите про скоєний злочин, тим більше вірогідність його розкриття по гарячих слідах.

Пресс-служба ГУ МВС України в Дніпропетровській області.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Про давец
  • 3
  • 0
  • Ответить

У знакомого на авторынке недавно разбили водительское стекло и забрали портфель, пока он ходил.

Леон
  • 3
  • 0
  • Ответить

Как странно, а по словам нашего нач УВД в городе машины не грабят, да и преступников вообще судя о всему нет

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество