Вступна кампанія-2015 стартує 10 липня

Главное фото новости
Фото: novostimira.net
1kr.ua

Цьогорічна вступна кампанія триватиме з 10-го липня до 14-го серпня і складатиметься з трьох хвиль зарахування. Змінився обов’язковий пакет документів вступника. Про це під час прес-конференції повідомила начальник відділу науки та вищої освіти департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ірина Шумік.

«У 2015 році без змін залишається право вступників подавати документи одразу до 5 вишів на 3 спеціальності в кожному з них. Без змін зостанеться й можливість реєструвати документи у електронній формі. А от медичну довідку у своєму пакеті документів абітурієнти можуть не подавати», - повідомила начальник відділу науки та вищої освіти департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ірина Шумік.

Вона також нагадала, що у ході цієї вступної кампанії дійсними будуть сертифікати ЗНО, отримані лише у 2015 році. Разом з тим, вступники старше 45 років можуть отримати ваучери на навчання у місцевих центрах зайнятості.

Почати заповнювати свої заяви пріоритетності абітурієнти зможуть після старту вступної кампанії – з 10-го липня. У анкеті необхідно буде вказати виші та спеціальності, на які хоче вступити абітурієнт – від найбільш до найменш пріоритетних. Перші рейтингові списки будуть оприлюднені не пізніше 2-го серпня.

Вона також повідомила, що кількість бюджетних місць у обласних вишах вступники зможуть дізнатися вже найближчим часом.

Також за інформацією Ірини Шумік, цього року у вишах введені вагові коефіцієнти для розрахунку підсумкового балу абітурієнта. При цьому їхня сума не має перевищувати одного балу, а вага атестату тепер становить менше 10% від загального конкурсного балу. Тобто це може бути максимум 20 балів від загальних 200.

Зазначимо, що під час вступної кампанії-2015 з 10-го липня у департаменті освіти і науки облдержадміністрації працюватиме «Гаряча лінія» - (056) 770 82 42 і (056) 770 80 29. Тут абітурієнти та їхні батьки зможуть отримати необхідні консультації та поінформувати про зафіксовані ними порушення під час кампанії.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

тамерлан
  • 0
  • 0
  • Ответить

Технари это второй уровень акредитации - среднее специальное . Институт третий -неполное высшее . Университет - четвертый полное высшее - в вузы с первой вторым уровнем (пту коледжи технари и тд.) можно поступать и без зно достатосно атестата неполного среднего образования (9класс) а вот в универы институты академии и тд. Ток с полным средним(11кл) и с сертификатом зно

Гость
  • 1
  • 0
  • Ответить

Как называеться образование после окончания техникума?

С.А. Вед
  • 7
  • 0
  • Ответить

Ученье свет,а не ученье тьма.

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество