Мешканцям Дніпропетровщини розкажуть як зекономити на комунальних платежах

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский

У 2015 році впроваджувати енергозберігаючі технології у повсякденному житті та при цьому економити сімейний бюджет громадянам допоможе держава. Для цього у квітні Уряд прийняв постанову, яка передбачає компенсації витрат на придбання «негазових» котлів, утеплення індивідуальних будинків, а також багатоповерхівок. Реалізація запропонованого механізму дасть можливість населенню скоротити споживання енергетичних ресурсів в оселях до 50%.

Про це повідомили в департаменті житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської ОДА.

«Утеплити будинок та встановити лічильники – наразі програма мінімум для кожної родини, яка прагне зберегти взимку в оселі тепло та при цьому зекономити сімейний бюджет. В умовах подорожчання енергоносіїв ми закликаємо мешканців області скористатися перевагами програми, тому впроваджуємо широку роз’яснювальну компанію серед населення. Про те, як впровадити енергозберігаючі технології у власному домі за доступною ціною можна буде дізнатися на сайті ОДА, на обласних телеканалах та радіо», - зазначив заступник директора департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Андрій Коломоєць.

Механізмом передбачено відшкодування частини суми кредитів, залучених на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів у багатоквартирних та одноквартирних будинках:

При заміні газових котлів відшкодування становитиме 20% (але не більше 5 тисяч гривень).

• Для фізичних осіб (населення) при впровадженні заходів з утеплення індивідуальних будинків - придбання матеріалів на покрівлю, вікон, на утеплення стін та встановлення приладів обліку теплової енергії у одноквартирних будинках (та квартирах багатоквартирних будинків) відшкодування становитиме 30% (але не більше 10 тисяч гривень).

• Для ОСББ (ЖБК) відшкодування становитиме 40% при впроваджені зазначених заходів у багатоквартирних будинках.

В цілому в рамках реалізації ініціатив Уряду передбачено виділення 343 мільйонів гривень, які розподілені за трьома напрямками, а саме:

• 47,6 мільйона гривень – компенсація придбання «негазових» котлів;

• 198 мільйонів гривень – компенсація коштів на утеплення індивідуальних будинків, зокрема, придбання матеріалів на покрівлю, вікон, на утеплення стін та встановлення приладів обліку теплової енергії;

• 97,9 мільйона гривень – компенсація придбання енергоефективного обладнання та матеріалів для ОСББ.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Гость
  • 12
  • 1
  • Ответить

пусть лучше раскажут как выжить на зарплату с детьми

Ватник
  • 38
  • 0
  • Ответить

Да и так понятно как эти відшкодування вы булете платить.Для начала процент внесете в стоимость потом якобы отдадите.Во вторых чтобы к примеру поставить эл.котел нужно сделать документацию которая стоит не малые деньги.В третьих нужно поменять проводку.В четвертых нужно взять разрешение в области чтобы тебе разрешили провести 380.А это все время и деньги.А вот если денег нет и зарплата или пенсия 1200.То вы мне хоть стоимость котла 100%верните у меня всеравно не будет денег на проводку и на документацию.И как таким людям проводить программу правительства в жизнь.Вся эта программа опять расщитана на богатых ,а остальные делайте буржуйки и дровами запасайтесь.Кто чуть побогаче можете уголька подкупить.И коммуняк не забывайте поругать шо це вони у всьому вині.

Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях
Мы в Facebook

Экономика