На Дніпропетровщині вперше відзначать День пам’яті та примирення

Главное фото новости
Фото: oleksa.in.ua
1kr.ua

На Дніпропетровщині вперше відзначать День пам’яті та примирення. Відповідне Розпорядження голови Дніпропетровської облдержадміністрації Валентина Резніченка опубліковано на офіційному сайті ОДА.

Згідно з Розпорядженням голови ОДА про заходи з відзначення в області у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни планується проведення Дня Пам’яті та примирення за участю ветеранів війни, жертв нацистських переслідувань, нинішніх захисників Вітчизни 8-го травня та 9-го травня відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни.

У школах у ці дні пройдуть уроки пам’яті, зустрічі з ветеранами та різноманітні акції, під час яких вшанують пам'ять героїв, що боролися з фашизмом. У музеях будуть організовані виставки архівних документів, на телебаченні та в газетах – програми та рубрики присвячені 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі.

Наразі майже 105 тисяч ветеранів Дніпропетровщини вже отримали щорічну разову грошову допомогу. З обласного бюджету було виділено по 50 тисяч гривень матеріальної допомоги кавалеру чотирьох медалей «За відвагу» Івану Івановичу Сиворакші та Герою Радянського Союзу Миколі Тимофійовичу Невпрязі. Також на Дніпропетровщині для ветеранів проводиться «Тиждень здоров’я», під час якого проходить щорічний медичний огляд. Особлива увага приділяється ветеранам в сільській місцевості.

Окремим пунктом у Розпорядженні йдеться про забезпечення належного порядку та безпеки під час урочистих заходів.

Як повідомлялося раніше, для того, щоб організувати повну безпеку жителів регіону на травневі свята, з 30-го квітня по 11-те травня всі силовики Дніпропетровщини будуть переведені у стан підвищеної бойової готовності.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Так точно!
  • 35
  • 5
  • Ответить

Европа не празднует День Победы, потому что им праздновать то и нечего - не они фашизм победили!

Бородач
  • 12
  • 2
  • Ответить

Так точно!, таки да,
и 8е не национальный праздник, банки работают, и на моей работе тоже)

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество