Щотижня кількість поданих документів на оформлення субсидії зростає вдвічі

Главное фото новости
Фото: espanarusa.com

Наразі до управлінь соціального захисту Дніпропетровщини надійшло майже 16 тисяч заяв та декларацій на оформлення субсидії. Це вдвічі більше направлених від громадян пакетів документів, ніж було минулого тижня. Така тенденція зберігається з перших тижнів прийому документів. Про це повідомляє департамент соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Пакети документів від мешканців області надходять регулярно. І вже намітилась тенденція щотижневого збільшення заяв та декларацій вдвічі. За перший тиждень ми отримали близько 3 тисяч пакетів документів, за підсумками другого тижня кількість отриманих пакетів збільшилась до 7 тисяч, наразі за підсумками трьох тижнів звернулося майже 16 тисяч громадян», - наголошує начальник відділу персоніфікації та розрахунків з пільг та субсидій департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олександра Довидовська.

Найбільше документів наразі надходить з великих промислових міст: Кривого Рогу (3645 пакетів документів), Павлограда (1778) та Першотравенська (1617). У сільських районах активність населення набагато нижча. Найбільша кількість заяв та декларацій надійшла з Криничанського (255 пакетів документів), Томаківського (250) та Апостолівського (215) районів.

Як повідомлялося раніше, цього року вперше заяви та декларації на оформлення субсидії направлялися підприємствами-надавачами послуг газо-, електро-, та централізованого теплопостачання до кожного будинку разом з рахунками за використані комунальні послуги. Наразі всі пакети документів на оформлення субсидій вже направлені. У Дніпропетровській області ведеться активна роз’яснювальна робота щодо процесу заповнення цих документів та направлення до управлінь соціального захисту населення регіону.

 


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Комментарии

Нет комментариев

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Мы в Facebook

Экономика