ТЦ METRO у Кривому Розі відкриває нові магазини одягу «METRO Шафа» та побутової техніки «METRO MEDIA»

Главное фото новости
Фото: METRO
1kr.ua

29 квітня 2015 року у торговельному центрі METRO Кривий Ріг (вул. Бикова, 33) відкриються нові магазини «METRO Шафа» та «METRO MEDIA» з унікальним для нашого міста асортиментом та інноваційною концепцією презентації товарів.

«МЕТРО Кеш енд Кері Україна» оновила асортимент товарів та зовнішній вигляд відділів непродовольчих товарів у торговельному центрі METRO Кривий Ріг.

Для зручності клієнтів непродовольчі товари в оновленому торговельному центрі METRO об’єднані у окремі великі відділи – концептуальні «магазини в магазині». Новий відділ «METRO Шафа» пропонує ексклюзивне взуття відомих європейських брендів, унікальні для українського ринку колекції вишуканої італійської білизни та одягу. Кардинально оновлене оформлення концептуального магазину «METRO Шафа» відповідає найкращим міжнародним зразкам, створюючи затишну атмосферу для здійснення покупок.

Новий відділ METRO MEDIA, пропонує клієнтам «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» широкий асортимент побутової техніки та електроніки відомих в усьому світі брендів. Особливістю нового відділу є можливість протестувати пристрій власноручно, оскільки всі представлені товари знаходяться у працездатному стані і підключені до мережі.

«МЕТРО Кеш енд Кері Україна» як велика міжнародна компанія підтримує прагнення українців модернізувати країну. Наша компанія вже інвестувала в українську економіку понад 550 млн. євро. Наразі ми розпочали новий етап розвитку компанії та прийняли рішення спрямувати інвестиції в модернізацію наших торговельних центрів. Таким чином, ми суттєво покращимо можливості для поновлення розвитку малого та середнього бізнесу в Україні. Цей план є частиною довгострокової стратегії METRO GROUP щодо посилення своїх позицій на ринку України», - коментує Юлія Пилипенко, директор з продажів «МЕТРО Кеш енд Кері Україна».

«МЕТРО Кеш енд Кері Україна» продовжує інвестувати в розвиток української економіки, модернізуючи свої торговельні центри. Відкриваючи «магазини у магазині» згідно передових міжнародних стандартів торгівлі, ми ділимося з нашими клієнтами найкращим європейським досвідом, і, таким чином, започатковуємо нові позитивні тенденції на ринку торгівлі України», - коментує Олена Чібісова, директор ТЦ METRO Кривий Ріг.

З нагоди відкриття оновленого торговельного центру «МЕТРО Кеш енд Кері Україна», підготувала для своїх клієнтів спеціальні акційні пропозиції та низку заходів, серед яких урочисте відкриття, цікаві конкурси та квести, нагородження клієнтів, безкоштовна фото сесія, майстер-класи та дегустації новинок асортименту, музичне супроводження від DJ Євгена Ткачова.

Урочисте відкриття оновленого торговельного центру відбудеться 29 квітня о 12.00 за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Бикова, 31, ТЦ METRO.

Чекаємо на Вас та бажаємо приємних покупок!

Для картки клієнта.

Не маєте постійної картки клієнта METRO – є рішення! Для оформлення постійної картки клієнта, візьміть, будь-ласка, з собою паспорт та код ІНН та завітайте до нашого торгівельного центру.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Без тревоги – 12 час 47 мин

Есть угроза

02 : 00

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com