На Дніпропетровщину із зони АТО повернеться більше 5 тисяч військовослужбовців

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua

З 18-го березня по 1-ше травня в Україні триває демобілізація військових із зони АТО.

Наразі на Дніпропетровщину вже повернулося 3 348 військових. Загалом у цей період очікується повернення більше 5 тисяч солдатів та офіцерів, які захищали країну.

Наразі з 3 348 військових вже працевлаштовано близько 2,2 тисячі демобілізованих, ще 66 звернулися до центру зайнятості. Всі інші також можуть скористатися послугами центру зайнятості.

Також з метою працевлаштування військовослужбовців та повернення їх до мирного життя на Дніпропетровщині демобілізованим видаються земельні ділянки під забудову чи для ведення сільського господарства. Наразі 15 військових вже отримали земельні ділянки, ще 744 – отримали дозволи на розробку проектів землеустрою. І робота у цьому напрямку продовжується.

Також на Дніпропетровщині розробляється принцип «єдиного вікна», який поєднає у собі комплексний підхід до надання медичної і психологічної допомоги поверненим із АТО. Зокрема, до цього планують залучити сімейних лікарів, які консультуватимуть військових та членів їх сімей щодо психологічного стану. Для цього буде створена база с контактними даними психологів, що працюють за різними напрямками.

У регіоні створені та діють 35 інформаційних центрів для інформування осіб, які постраждали під час виконання обов’язків військових обов’язків, та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих військовослужбовців і працівників правоохоронних органів. У таких центрах, що діють у всіх міськрадах та райдержадміністраціях, надаються консультації з питань встановлення статусу, оздоровлення, соціальних виплат, забезпечення засобами реабілітації та з інших питань.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Демобилизированый
  • 0
  • 0
  • Ответить

Права качать будем. Кто же если не мы

Сепар
  • 0
  • 0
  • Ответить

***ы .начнут бугать и качать свое мнение.

052
  • 0
  • 0
  • Ответить

бухают не все, права не качают, а требуют свое, по-поводу оружия нужно тра#ать воинские части - в отпуск едут не напрямую с АТО, а с части - провел личный досмотр иди на все четыре стороны

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество