Рівень державної підтримки для Дніпропетровщини підвищився майже вдвічі

Главное фото новости
Фото: molodcentr.org

З початку року  Дніпропетровська область отримала з державного бюджету цільові субвенції у розмірі понад 3 млрд грн. Це майже на 1,5 млрд грн. більше у порівнянні з відповідним періодом 2014 року.

Про це повідомляє департамент фінансів Дніпропетровської облдержадміністрації.

Так, з початку року Дніпропетровщина вже отримала державну цільову медичну субвенцію у розмірі 1068,9 млн грн., державну цільову освітянську субвенцію у розмірі 819,7 млн грн., та державну цільову субвенцію на підготовку робітничих кадрів у розмірі 123,2 млн грн. Раніше ці кошти виділялися з обласного та місцевих бюджетів.

Також цього року значно зросли обсяги фінансування соціальної допомоги. Зокрема, з початку року Дніпропетровщина отримала 960 млн грн. державної субвенції на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам. Це на 35 млн грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

На 1,5 млн грн. перевищено минулорічні надходження по субвенції на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання  соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною». Наразі у рамках цієї субвенції до Дніпропетровщини вже надійшло 22,6 млн грн.

Як повідомлялося раніше, Дніпропетровська область збільшила надходження обласного бюджету більш ніж на 30%. Станом на 22-ге квітня до обласного бюджету надійшло 939,2 млн грн., що на 218,5 млн грн. більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року. Такий рівень виконання доходів дозволив своєчасно виплатити заробітні плати, закупити медикаменти та здійснити оплату комунальних послуг і енергоносіїв.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Комментарии

Гость
  • 0
  • 0
  • Ответить

Це покращеня

Даня
  • 1
  • 0
  • Ответить

Что это за поддержка ?!моральная ?!Ведь экономически мы катимся ко дну ...с каждым днём все более ощущая свой же грохот ...думаю ,что лучше и не стоило писать о таком -ведь лично меня ,такая информация привела лишь в ярость и негативное эмоциональное состояние!

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Мы в Facebook

Экономика