За підсумками обласного огляду-конкурсу на кращу організацію фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи Кривий Ріг посів перше місце

За підсумками обласного огляду-конкурсу на кращу організацію фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи Кривий Ріг посів перше місце

Фото: Виконком Криворізької міської ради

На засіданні колегії департаменту фізичної культури і спорту, сім'ї та молоді облдержадміністрації 3-го квітня 2015 року в м. Дніпропетровськ були підведені підсумки обласного огляду-конкурсу на кращу організацію фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи серед міст та районів Дніпропетровщини.

Про це повідомляє прес-служба виконкому Криворізької міської ради.

За підсумками вищезазначеного огляду-конкурсу серед міст І категорії, а саме Кривого Рогу, Дніпропетровська, Дніпродзержинська та Нікополя, наше місто дев'ять років поспіль займає перше місце.

Також були підведені підсумки обласного огляду-конкурсу з рейтингу досягнень з олімпійських та неолімпійських видів спорту за 2014 рік, за результатами якого комунальний позашкільний навчальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа №1» Кривого Рогу (директор Суббота Ю.В.) посів перше місце, а комунальний позашкільний навчальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа №10» (директор Ремінський В.І.) виборов четверте місце серед 77 дитячо-юнацьких спортивних шкіл Дніпропетровської області.

Вітаємо всіх криворіжців, фізкультурно-спортивні організації, навчальні заклади, тренерів та спортсменів, які внесли свій вклад у перемогу нашого міста в обласному огляді-конкурсі.


 

Ссылка скопирована в буфер обмена