Відтепер для призначення субсидії не має значення майновий стан сім’ї

Главное фото новости
Фото: bc-news.com.ua

Для того, щоб громадяни не відчули підвищення цін і тарифів на комунальні послуги, держава пропонує доступну субсидію.

З 1-го травня суттєво спрощено порядок призначення житлових субсидій. Достатньо лише заповнити заяву та декларацію, які вже наразі доставляють кожному додому разом із рахунками за комунальні послуги.

Про це повідомила начальник відділу персоніфікації та розрахунків з пільг та субсидій департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олександра Довидовська.

Простий механізм отримання

Вона розповіла, що для призначення субсидії необхідно подати лише два документи – заяву про призначення житлової субсидії та декларацію про доходи. Довідки про доходи не подаються.

Якщо ви вже отримували субсидію протягом опалювального періоду 2014/2015 років, субсидія на наступний період призначатиметься вам автоматично на підставі раніше поданих документів.

Субсидія призначається одразу на 12 місяців. Тобто відтепер не потрібно двічі на рік звертатися до управління соціального захисту.

Мінімум обмежень

Для призначення субсидії не має значення майновий стан сім’ї. Не має значення кількість житлових приміщень, транспортних засобів, земельних ділянок, а також якщо ви здаєте в оренду житло. Існує лише одне обмеження – якщо за рік до подання заяви на субсидію ви придбали товар чи послуги на суму понад 50 тисяч гривень. Проте у такому випадку субсидія може бути призначена на підставі рішення комісії.

Скасовується також і необхідність обов’язкового працевлаштування працездатних членів сім’ї та перебування їх на обліку в центрі зайнятості.

Отримають право на субсидію і особи, які проживають у квартирі чи будинку на підставі договору найму (оренди) житла.

Сума субсидії, яку перераховано на рахунки виконавців послуг і яка не використана домогосподарством внаслідок економії споживання послуг, зараховуватиметься виконавцем не тільки як оплата обов’язкової частки платежу домогосподарства, а й в рахунок майбутніх платежів.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Комментарии

Нет комментариев

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Мы в Facebook

Экономика