Губернатор Дніпропетровщини проти тиску влади на бізнес

Главное фото новости
Фото: Днепропетровская ОГА
1kr.ua

Про це голова Дніпропетровської облдержадміністрації заявив на засіданні обласної тристоронньої соціально-економічної ради.

Під час заходу представники влади, профсоюзів та роботодавців Дніпропетровщини обговорили ситуацію на споживчому ринку області у зв’язку із стрімким зростанням цін на соціально значущі товари і послуги. 

Учасники засідання обговорили проблеми, з якими зіткнулися мешканці Дніпропетровщини внаслідок кризи в країні. Перш за все, це здорожчання продуктів харчування та житлово-комунальних послуг при незмінному рівні зарплатні.

Для того, щоб допомогти мешканцям регіону пережити важкі часи, на Дніпропетровщині, зокрема, проводяться продовольчі ярмарки та призначаються субсидії. Проте тиснути на бізнес для зміни цін на ті чи інші товари влада не має права. Така позиція голови ОДА Валентина Резніченка. Намагаючись попри закони ринку регулювати обґрунтовані сьогоднішніми реаліями ціни та примушуючи виробників працювати собі у збиток, керівництво області лише погіршило б ситуацію.

«Моя реальна позиція – якщо ми весь час будемо думати про тиск на мережі, якщо ми не вийдемо з історії про вирішення питань через прокурорів, через податкові органи, то ми нічого не зробимо. Я противник адміністрування в тій зоні, де ми не повинні цього робити. Ми знову втягнемося в ту радянську систему, з якої ми багато років виходили», - сказав він.

На думку очільника Дніпропетровської ОДА, слід займатися не популізмом, а реальними кроками задля підвищення заробітної плати робітникам, про яку слід домовлятися безпосередньо з власниками підприємств.

 


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Нет комментариев

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество