Дніпропетровщина перевиконала надходження обласного бюджету більш ніж на 30%

Главное фото новости
Фото: Днепропетровская ОГА

Станом на 7 квітня до обласного бюджету надійшло 868 млн грн, що на 201,3 млн гривень або на 30,2% більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року. Такий рівень виконання доходів дозволив своєчасно виплатити заробітні плати, закупити медикаментів та здійснити оплату комунальних послуг.

Про це під час прес-конференції повідомила директор департаменту фінансів облдержадміністрації Тетяна Шебеко.

Вона додала, що надходження до місцевих бюджетів також значно перевищені. До місцевих бюджетів області надійшло 2,9 млрд гривень, що на 0,7 млрд гривень або на 29,2 % більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року.

Таке перевищення показників стало можливим завдяки перевиконанню плану податку на доходи фізичних осіб. Для міст та районів також з’явився новий вид доходу – акцизний податок, який встановлюється на рівні 5%.

«Повне надходження коштів до бюджетів всіх рівнів – це гарантія своєчасних виплат зарплат, соціальної допомоги та життєдіяльності всього регіону», - наголосила Тетяна Шебеко.

Таке перевиконання плану дозволило вчасно та в повній мірі здійснювати всі виплати. Видатки загального фонду обласного бюджету профінансовані в сумі 875 млн гривень. Зокрема, на виплату заробітної плати (з урахуванням коштів субвенцій з державного бюджету – освітньої, медичної та на підготовку робітничих кадрів) – 363 млн гривень, медикаменти та продукти харчування – 80,4 млн гривень, оплату комунальних послуг та енергоносіїв - 105,7 млн гривень.

 


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Комментарии

Нет комментариев

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Мы в Facebook

Экономика