Прокуратура стала на захист майнових та житлових прав неповнолітніх

Главное фото новости
Фото: 112.ua
1kr.ua

Важливим напрямом діяльності органів прокуратури є захист прав та законних інтересів дітей, передусім на майно та житло. Саме тому прокуратурою Дзержинського району Кривого Рогу подано позовну заяву до районного суду в інтересах двох неповнолітніх дітей позбавлених батьківського піклування до їхньої матері, про накладення заборони на відчуження житла до досягнення дітьми повноліття.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Кривий Ріг.

Мешканку Дзержинського району суд позбавив батьківських прав стосовно двох її неповнолітніх дітей. Але при цьому не було вирішено питання щодо захисту майнових справ дітей, які залишись без батьківського піклування.

За Законом України «Про охорону дитинства», суд, у разі позбавлення батьків батьківських прав або відібрання дитини без позбавлення батьківських прав, одночасно накладає заборону на відчуження майна та житла дітей. Однак, у даній ситуації цей аспект не було враховано. Матері все ж належить частка квартири, якою вона може ропорядитися, тому прокуратура і стала на захист майнових та житлових прав, а саме щодо заборони розпорядження їхньою матір'ю вказаного житла до досягнення ними повноліття.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Нет комментариев

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город